Jak sprawnie przejść przez proces zwrotu towaru

1. Zapoznaj się z regulaminem sklepu, który znajduje się na stronie:

Regulamin

2. Wydrukuj i wypełnij formularz zwrotu towarów – link do formularza.

3. Starannie zapakuj zwracany produkt by nie uległ on zniszczeniu w transporcie
(za wszystkie uszkodzenia powodujące spadek wartości wynikające z nieodpowiedniego zabezpieczeniem podczas transportu odpowiada klient).

4. Wyślij zwracany produkt oraz wypełniony formularz wraz z dołączonym oryginalnym dokumentem sprzedaży(paragon lub faktura) na podany poniżej adres w terminie nie przekraczającym 14 dni od momentu zakupu.

Serwis Verturi
Zbiczno 43D
87-305 Zbiczno

Informacje dotyczące zwrotów

Mają Państwo prawo zwrócić zakupiony towar w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub, w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Produkt należy odesłać nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany jeśli rzecz zostanie odesłana przed upływem terminu 14 dni.
Bezpośrednie koszty wysyłki pokrywa osoba zwracająca produkt. Koszty te dotyczą odesłania towaru i są szacowne na najniższą oferowaną kwotę według cennika poczty polskiej.
Odpowiada Pan/Pani tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

W przypadku zwrotu zakupionego towaru zwracamy za niego wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybrania innego sposobu dostarczenia niż oferowana przez nas darmowa dostawa) w terminie do 14 dni od otrzymania formularza zwrotu wraz z paragonem lub fakturą. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

W razie wątpliwości z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.
poczta: pomoc@verturi.pl
telefon: 575 596 616